Akcesoria, pamięci, baterie - ISOTEC

Wybierz język: English Deutsch Polski
Dlaczego my?
ISOTEC

KONTAKT Z NAMI

 

Regulamin

Regulamin zakupów 

 1.
 Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. 

 2.
Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. 

 3.
Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.  

 4.
Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT lub paragony.  

 5.
Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej DHL. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.  

 6.
Możliwe są następujące formy płatności:
•za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi (tylko dla wysyłek krajowych). •kartą on-line (Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Mobile, Maestro), poprzez system eCard, Dotpay lub Payu (niezależne od nas, nie mamy dostępu do danych zawartych na karcie)
•przelewem - rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.
Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku transportu. Wszelkie zwroty są wykonywane tym samym kanałem płatności (poza pobraniem - tu przelewamy środki na wskazane konto bankowe). 

 7.
Przy każdym towarze podany jest stan magazynowy, zaś towar zamówiony do 15.00 wysyłamy w tym samym dniu roboczym. W przypadku, braku towaru na magazynie informujemy klienta o czasie dostawy i oczekujemy na potwierdzenie tego terminu.
W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.
Firma kurierska DHL dostarcza przesyłki w ciągu jednego dnia roboczego od wysyłki z naszego magazynu. W przypadku reklamacji przesyłek zwrot pieniędzy następuje po potwierdzeniu przez przewoźnika zaginięcia towaru.  

 8.
W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt sklepu za pomocą firmy kurierskiej DHL w serwisie podstawowym na następny dzień roboczy bez żadnych dodatkowych opcji. Każda taka wysyłka wymaga uzgodnienia z nami, w przypadku jego braku, nie przyjmiemy przesyłki. W celu uniknięcia nieporozumień w przypadku zakupu części prosimy o podanie numeru seryjnego sprzętu aby zweryfikować kompatybilność danego podzespołu.
Zgodnie z Ustawa z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z 2000 r. z póz. zm.) Kupujący (art.7), w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki, może odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym.
Wszelkie zwroty środków odbywają się zgodnie z płatnościami - opłacone przelewem przy pomocy przelewu, opłacone poprzez systemy, poprzez te systemy lub przelewem, zaś opłacone gotówką tą samą gotówką. 

9.
Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 1 dnia roboczego od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.  

 10.
Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.

11.
Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki. Wszelkie roszczenia odnośnie dostępności towaru na magazynie w momencie zamawiania nie mają zastosowania z uwagi na sprzedaż towaru także w inny sposób aniżeli sklep internetowy. 

 12.
Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie. Interpretacja niniejszego regulaminu jest w wyłącznej gestii administratora sklepu.

 aktualizacja: 15.09.2019

 Dane przedsiębiorcy:
ISOTEC Bartłomiej Kossek
ul. Żabińskiego 6
02-793 Warszawa
NIP: 113-061-12-05
Regon: 012193640 

 

Wszelkie zapytania proszę kierować na mail: mobile@isotec.pl

 

 

#

Bezpieczeństwo transakcji:  

 
 

Copyright © - ISOTEC - wszelkie prawa zastrzeżone
wszystkie ceny zawierają podatek VAT
Loga firm produkujących sprzęt komputerowy, które zostały użyte na stronie są własnością ich autorów.